Temizlik konusu her zaman dikkate alınması gereken ve aşırı önem verilmesi gereken bir konudur. Salgın hastalıklarla mücadele eden ülkelere bakıldığında temel sorunun temizlik eksikliği olduğu hemen göze çarpar. Veba, kolera, tifo ve dizanteri gibi salgın hastalıklar gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde tamamen ortadan kalkmıştır. Ancak gelişmemiş ülkelerde, gerekli temizlik imkanının bulunmadığı, temiz içme suyuna ulaşmanın bile çok zor olduğu bölgelerde salgın hastalıklar halen yaygındır. Salgın hastalıklardan korunmanın yolu içme sularının hijyenik olması, gerek beden temizliğinin gerek yiyecek-içecek temizliğinin ve gerekse doğal çevre temizliğinin iyi yapılmasından geçmektedir. Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Plastik Dispanserli) SİPARİŞ İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

DEZENFEKTAN STANDI

Covid-19 salgınının tüm dünya ülkelerini ve Türkiye’yi halen olumsuz etkilemeye devam ettiği bu sıralarda, virüs salgını karşısında alınması gereken tedbirler ön plana çıkıyor. Maske kullanımı, sosyal mesafe ve temizliğin etkisi tartışılmaz bir biçimde ön plana çıkıyor. Hijyen konusunda dezenfektanlar oldukça önemli bir konuma sahip. El temizliğine gereken özen gösterilmediğinde virüs kendine daha etkili yayılma alanı buluyor. El temizliğinde su ve sabun kullanımının güç olduğu zamanlarda dezenfektan standı pratik bir çözüm sunuyor. Toplum içinde sağlıklı bireyler için el temizliği oldukça kritik bir öneme sahip. Özellikle el temizliğinin virüsün yayılmasında çok büyük engelleyici bir rolü bulunduğunu bilimsel veriler ortaya koymaktadır.

Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Plastik Dispanserli)
Sipariş vermek için tıklayın!

TANITIM VE REKLAM

2019 yılının sonunda başlayıp halen dünyayı kasıp kavuran Covid-19 salgını bile gerekli sosyal mesafe kuralına uyulduğunda, maske takıldığında ve hijyen kurallarına uyulduğunda yayılma hızını ve etkisini kaybetmektedir. Ellerin bol su ve sabunla yıkanması ya da alkol bazlı dezenfektanlarla steril hale getirilmesi virüsle mücadelede büyük önem arzetmektedir. Dezenfektan standları hijyen konusunda pratik çözümler sunan ürünlerdir. Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Plastik Dispanserli ) kullanımı yaygınlaşmaya başlayan bir üründür. Bu kullanışlı ürünü hem hijyen, hem tanıtım, hem de reklam amaçlı kullanmak mümkün.

Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Plastik Dispanserli)
Sipariş vermek için tıklayın!

İster virüsler isterse bakterilerden kaynaklı bulaşıcı hastalıklardan korunmanın yolu yeterli el temizliğinden geçiyor. Ellerin bol bol sabunla ve suyla yıkanması ya da el dezenfektanı ile sık sık temizlenmesi virüs ve bakterileri uzaklaştırıp, hastalık taşıyan yüzeylerden gelebilecek riskleri minimize ediyor. Kapı kolları, anahtar düğmeleri, tırabzanlar, toplu taşıma araçlarındaki tutunma yerleri, ortak kullanılan her yüzey virüs taşıma potansiyeline sahip.

EL HİJYENİ

Hijyenik olmayan bir yüzeye dokunulduğunda farkında olmadan eller ağız, burun veya gözlere değerse virüs kapma olasılığı oldukça artıyor. Bu sebeple çok dikkat edilmesi, su ve sabunla ellerin sık sık yıkanması veya dezenfektan kullanımına dikkat edilmesi gerekiyor. Her seferinde lavabo arayışı içinde olmadan oldukça pratik bir şekilde el temizliğini dezenfektan standı sayesinde yapabileceksiniz. Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Plastik Dispanserli) bu ürün istediğiniz yere kolaylıkla taşınabiliyor.

Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Plastik Dispanserli)
Sipariş vermek için tıklayın!

Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Plastik Dispanserli) Özellikleri

* Kol Basmaya Uyumlu Aparat

* 800 mm Dezenfektan Şisesi

* 150×40 cm 18 mm Suntalam

* Kolay Kullanım

* Firmaya Özel Tasarım

* Folyo Kaplama

Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Plastik Dispanserli)
Sipariş vermek için tıklayın!

Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Plastik Dispanserli) Kullanım Alanları

*Konutlar

*İş Yerleri

*Ofisler

*Mağazalar

*Alışveriş Merkezleri

*Güzellik Salonları

*Kuaförler

*Berberler

*Düğün Salonları

*Nikah Salonları

*Spor Salonları

*Kafeler

*Pastaneler

*Restoranlar

*Kafeteryalar

*Okullar

*Kreşler

*Bakım Evleri

*Huzur Evleri

*Konferans Salonları

*Kamu Kurumları

*Otobüs Terminalleri

*Hava Limanları

Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Plastik Dispanserli)
Sipariş vermek için tıklayın!

Sipariş Koşulları

*Tasarımınız hazır ise mail ya da whatsapp yoluyla siparişiniz iletebilirsiniz.

*Tasarımınız hazır değil ise whatsapp destek hattından iletişime geçebilirsiniz.

*Ödeme seçenekleri olarak Havale / EFT / Kredi Kartı tercih edebilirsiniz.

*Ürünler özel üretim olduğu için Kapıda Ödeme seçeneği yoktur.

*Kargolarımızın tamamı şirket politikamızdan dolayı Alıcı Ödemeli olarak gönderilmektedir.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz