Asya kıtasından başlayıp tüm Avrupa ülkelerini, Amerika eyaletlerini ve dünya üzerinde pek çok bölgeyi etkisi altına alan, milyonlarca insana bulaşarak büyük bir pandemiye dönüşen ve binlerce kişinin hayatına mal olan koronavirüs salgını kişisel hijyenin önemini tekrar ortaya hatırlattı. Bireysel hijyene dikkat edildiğinde ve diğer kişilerle mesafeli olunduğunda hastalıktan korunmak mümkün olabiliyor. Solunum sistemi yoluyla ve yüzeylere temas edilmesiyle yayılan Covid-19, el temizliğinin çok önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmış oluyor. Dezenfektan kullanımı ellerin sabun ve suyla yıkanmasının mümkün olmadığı durumlarda imdada yetişiyor. Uygun ortamlarda dezenfektan standı kullanılarak gerekli tedbir alınmış oluyor. Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Sensörlü – Otomatik Dispanserli) çözüm için en uygun seçeneklerden birisi. Otomatik algılayıcı ve sensörlü olması sağlık ve temizlik açısından büyük kar sağlıyor.

SİPARİŞ İÇİN TIKLAYINIZ!

Dezenfektan Standı Ahşap 150x40 cm (Sensörlü - Otomatik Dispanserli)
Sipariş için tıklayınız!

TEMİZLİK VE SAĞLIK

Gerek virüsler gerekse bakterilerden kaynaklı bulaşıcı hastalıklardan korunmanın yolu yeterli el temizliğinden geçiyor. Ellerin bol bol sabunla ve suyla yıkanması ya da el dezenfektanı ile sık sık temizlenmesi virüs ve bakterileri uzaklaştırıp, hastalık taşıyan yüzeylerden gelebilecek riskleri en aza indiriyor. Kapı kolları, elektrik düğmeleri, tırabzanlar, toplu taşıma araçlarındaki tutunma aparatları, ortak kullanıma açık her yüzey virüs taşıma olasılığına sahip. Temiz olmayan bir yüzeye dokunulduğunda farkında olmadan eller ağız, burun veya gözlere temas ederse hastalık kapma olasılığı oldukça artıyor. Bu nedenle çok tedbirli davranılması, su ve sabunla ellerin sık sık yıkanması veya dezenfektan kullanımına dikkat edilmesi gerekiyor. Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Sensörlü – Otomatik Dispanserli) el hijyenini her gördüğünüzde size hatırlatacaktır. Her seferinde lavabo arayışı içinde olmadan oldukça pratik bir şekilde el temizliğini dezenfektan standı sayesinde yapabileceksiniz. Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Sensörlü – Otomatik Dispanserli) bu ürün istediğiniz yere kolaylıkla nakledilebiliyor.

Dezenfektan Standı Ahşap 150x40 cm (Sensörlü - Otomatik Dispanserli)
Sipariş için tıklayınız!

KULLANIŞLI ÇÖZÜM YOLU

Salgından korunmada sosyal mesafenin korunması ve maske kullanımının yanı sıra el temizliği de aynı oranda öneme sahiptir. Bu yüzden evde olsun, insanların birarada bulunduğu tüm alanlarda olsun el temizliğine gereken önemin verilmesi çok önemlidir. O yüzden ulaşımı kolay ve kullanılması pratik çözümlerin başında dezenfektan standı geliyor. Ofise girişte çalışanların, hastaneye girişte doktor, hemşire, destek personelinin ve hastaların, eğitim öğretim kurumlarında öğretmen ve öğrencilerin, toplu taşımada sürücü ve tüm yolcuların ve günlük yaşamda pek çok ortak kullanım alanında herkesin kolaylıkla kullanabileceği ve sorunsuzca ulaşabileceği standlar hijyen konusunda büyük avantajlar sağlıyor. Konutlarda belki su ve sabun kullanarak ellerin temizlenmesi zor olmasa da toplu alanlarda herkes için yeterli lavabo bulunmaması ve zaman kısıtlaması problem olacaktır. Bu konuda yine dezenfektan standları imdada yetişiyor. Dezenfektan stanlarının hem zamandan hem yerden hem de sağlık açısından olumlu yönleri çok fazla oluyor. Sensörlü ve otomatik dispenser temas olayını ortadan kaldırdığından dezenfektan standı kullanımı oldukça sağlıklı bir çözüm sunuyor. Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Sensörlü – Otomatik Dispanserli) bu ürün sağlık ve temizlik çözümünde vazgeçilmez hale geliyor.

Dezenfektan Standı Ahşap 150x40 cm (Sensörlü - Otomatik Dispanserli)
Sipariş için tıklayınız!

STAND KULLANIM ALANLARI

*Alışveriş Merkezleri

*Satış Noktaları

*Mağazalar

*Bina Girişleri

*Site Girişleri

*Spor Salonları

*Toplantı Salonları

*Marketler

*Eczaneler

*Kuaförler

*Berberler

*Pastaneler

*Lokantalar

*Kafeler

*Bürolar

STAND ÖZELLİKLERİ

* Pilli

* Sensörlü

* 350 mm Dezenfektan Aparatı

* 150×40 cm 18 mm Suntalam

* Kolay Kullanım

* Firmaya Özel Tasarım

* Folyo Kaplama

Dezenfektan Standı Ahşap 150x40 cm (Sensörlü - Otomatik Dispanserli)
Sipariş için tıklayınız!

 

SİPARİŞ ŞARTLARI

*Tasarımınız hazır ise mail ya da whatsapp yoluyla siparişiniz iletebilirsiniz.

*Tasarımınız hazır değil ise whatsapp destek hattından iletişime geçebilirsiniz.

*Ödeme seçenekleri olarak Havale / EFT / Kredi Kartı tercih edebilirsiniz.

*Ürünler özel üretim olduğu için Kapıda Ödeme seçeneği yoktur.

*Kargolarımızın tamamı şirket politikamızdan dolayı Alıcı Ödemeli olarak gönderilmektedir.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz