Görüş ve önerilerileriniz Ankara Dijital Baskı Merkezi için çok önemlidir. Memnuniyetinizi veya önerilerinizi buradan yazarak paylaşabilirsiniz.

74 YORUMLAR

 1. İzmir’den sipariş verdim. 1 saat içerisinde tasarım taslakları tarafıma yollandı ve onayımın ardından işlem başladı. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. Bu çalışmaların devamının geleceğinden eminim. Doğru firma doğru insanlar….

 2. Kızımın doğum günü için yaptığınız afiş ve anı panosuna ben dahil herkes bayıldı. Tasarım aşamasında olan ilginiz için de çok teşekkür ederim. Müşteri memnuniyeti ön planda olan bir kuruluş. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Memnun kalacağınıza eminim. Başta Metin Bey olmak üzere hepinize tekrar tekrar teşekkürler 😊 Rabbim hayırlı bol kazançlar versin.

 3. Öncelikle buradan çeşitli işlerin tamamını sorunsuz olarak teslim aldığımı belirtmek isterim, bundan sonra Türkiyede çalışacağım tek firmadır .

 4. Harika iletişimmmm
  Bitlis’ten branda afiş siparişi verdik tasarım ve geriye kalan bütün işlerde fikir birliği vee ilgileriniz için teşekkür ederiz
  Tarif ettiğimizden de guzel çalışmanız için teşekkür ederiz.. Muş ve Bitlis’ten surekli çalışacağımız bir dijital baskı merkezi mesut beye de ayrıca tesekkur ederiz.
  KuzeyRuzgar’i organizasyon olarak

 5. Gerçekten 5 saatte bu kadar guzel bu kadar profesyonel bir iş çıkacağını tahmin etmemistim. Vee
  Bu kadar guzel tasarım hazirlamalarida çabasını
  Harikasınız KuzeyRuzgar’i organizasyon olarak grafik tasarımımızı cok beğendik fiyat politikanız iletisiminiz ve işinize verdiğiniz değer takdire şayan merakla bekliyoruz afis ve brandalarimizi Bitlis ‘e

 6. Manisa da ki otomobil grubumuz Mbb-45 için yelken bayrak bastırdık.Baskı kalitesi, paketleme, hızlı kargo mükemmel. Ellerine sağlık, gururla açacağız bayrağımızı.

 7. Brandaya 10 kasım için baskı yaptırdım. Baskı kalitesi çok güzel inanılmaz ilgililer çok hızlı bir şekilde elime ulaştı.Güvenle sipariş verebilirsiniz

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WhatsApp chat